Rodzinny Dom Kultury

Niewyjściowi jesteśmy ostatnio.
Katary, kaszele sprzyjają rozwojowi twórczości malarskiej, rzeźbiarskiej, muzycznej, poetyckiej.
A Julek bardzo chętnie bierze udział w zajęciach Rodzinnego Domu Kultury. Super się chłopak ostatnio rozwija motorycznie, kognitywnie, emocjonalnie.

Szkoda wielka, że za parę dni będziemy musieli mu tę świetną zabawę przerwać. Pod koniec miesiąca czeka go poważny zabieg na jelitach  Trzeba będzie poprawić stomię, którą
już prawie rok temu wyłoniono w złym miejscu. Wtedy (31.12.2018) operacja miała charakter ratujący życie. Stan Julka był bardzo ciężki. Lekarze zwlekali z podjęciem działań chirurgicznych w oczekiwaniu na wyniki biopsji. CZEKALIŚMY NA NIE 4 TYGODNIE!!! A Julek cierpiał niewyobrażalnie.

Teraz operacja ma charakter planowy. Julek jest duży, silny i zdrowy. Poradzi sobie z konsekwencjami zabiegu o wiele lepiej. W to mocno wierzymy.

Niemniej operacja to nic fajnego. Każde znieczulenie ogólne powala Juliuszka na wiele dni. Ile tym razem zajmie mu powrót do formy? O ile skróci się jego już i tak króciutki układ pokarmowy? Czy w tym roku Święta uda nam się spędzić w domu?

Szykujemy się jak na wojnę. Logistyka złożona. Znowu Warszawa na kilka tygodni. Ale to wszystko po to, by sprawę Julkowego brzucha rozwiązać. Oby raz na zawsze.

piątek, lis 15

Google Translate

PolishEnglishGermanRussianSpanishFrenchItalian

Ostatnie artykuły

4 lata

4 lata

Jubilat przeszczęśliwy Był lew, były świeczki na torcie, prezenty, sto lat po wielokroć, gości co niemiara. A na deser kroplóweczka.

Urodziny

Urodziny

Za tydzień wypadają Julusiowe urodziny numer 4. Z tego powodu staję się sentymentalna, wracam do tego, co było i dokopuję do zdjęcia zatytułowanego "First Kiss", które dokumentuje tytularny fakt. Zostało ono wykonane przez Babcię dokładnie w tej sali, w której (o...

Stop zabawa

Stop zabawa

W przedszkolu fajnie, w domu fajnie, a my znowu mówimy "Stop zabawa" i kładziemy się w szpitalu na kilka tygodni. Na szczęście Julek lubi szpital. My, dorośli - mniej. Perspektywa wymiany cewnika, który służył 2,5 roku, związane z nią 2 operacje i 2 tygodnie...