Wspinanie się
Pani rehabilitantka zaleciła Julkowi dużo wspinania się. No i proszę. Julek posłuchał zaleceń, wspina się na wszystko, co pod ręką.
A przy okazji rehabilitacji przypomniała nam się niedawno taka sytuacja z pierwszych tygodni życia:
Po oddziale Intensywnej Terapii Noworodków przechadzała się grupa studentów oprowadzana przez lekarza z oddziału. Przy Julku jeden ze studentów zapytał o kwestie związane z pielęgnacją i rehabilitacją dzieci przewlekle hospitalizowanych na OITN. Pani doktor szybko temat ucięła: „To nie ma znaczenia. Takie dziecko i tak za długo nie pożyje”.
I co Pani na to⬇️, Pani Doktor?

piątek, kw. 16

Google Translate

PolishEnglishGermanRussianSpanishFrenchItalian

Ostatnie artykuły

4 lata

4 lata

Jubilat przeszczęśliwy Był lew, były świeczki na torcie, prezenty, sto lat po wielokroć, gości co niemiara. A na deser kroplóweczka.

Urodziny

Urodziny

Za tydzień wypadają Julusiowe urodziny numer 4. Z tego powodu staję się sentymentalna, wracam do tego, co było i dokopuję do zdjęcia zatytułowanego "First Kiss", które dokumentuje tytularny fakt. Zostało ono wykonane przez Babcię dokładnie w tej sali, w której (o...

Stop zabawa

Stop zabawa

W przedszkolu fajnie, w domu fajnie, a my znowu mówimy "Stop zabawa" i kładziemy się w szpitalu na kilka tygodni. Na szczęście Julek lubi szpital. My, dorośli - mniej. Perspektywa wymiany cewnika, który służył 2,5 roku, związane z nią 2 operacje i 2 tygodnie...