Wakacje

Tegoroczne wakacje…. i tu nie wiem co napisać: zakończyliśmy czy rozpoczęliśmy (?) z przytupem. Po kilku dniach urlopowania się u rodziny musieliśmy szybko spakować manatki i pospieszyć z powrotem do Warszawy.
Oj, już dawno nie było takiej adrenaliny. Julkowy Broviaczek bez problemu działa ponad 2 lata i to może trochę uśpiło naszą czujność.
Ale licho nie śpi.
Bakterie też nie.
Zwłaszcza, gdy temperatura przekracza 30 stopni, skóra się poci, swędzi, dziecko się drapie, skórę porażenia, bakterie się mnożą, no i stan zapalny jak malowany.
Na czerwono oczywiście.
Intensyfikacja przeżyć i kompensacja doznań to nasza specjalność.

Ostatnie artykuły

Wuef

Wuef

Gdyście chcieli wiedzieć, co wyjątkowo wyjątkowe dzieci robią w poniedziałki. Otóż mają wuef między innymi  

Awaria

Awaria

Wyjechać na weekend i nie przeżyć zawału serca. To byłaby dopiero nuda. Nie z Julkiem takie numery. Tym razem pękł nam ssak. Ssak to takie piekielnie głośne medyczne urządzenie do oczyszczania dróg oddechowych, niezbędne pacjentom z rurką tracheostomijną (bo rurka, w...

Długa lista

Długa lista

Julek rozdrapuje opatrunki. Tylko w tym roku przeszedł z tego powodu 5 zabiegów operacyjnych w pełnym znieczuleniu i 12 tygodni pomieszkiwał w szpitalu. Spędza nam to sen z powiek i jest przyczyną permanentnego stresu. Aby zminimalizować ryzyko drapania od jakiegoś...