Wakacje

Tegoroczne wakacje…. i tu nie wiem co napisać: zakończyliśmy czy rozpoczęliśmy (?) z przytupem. Po kilku dniach urlopowania się u rodziny musieliśmy szybko spakować manatki i pospieszyć z powrotem do Warszawy.
Oj, już dawno nie było takiej adrenaliny. Julkowy Broviaczek bez problemu działa ponad 2 lata i to może trochę uśpiło naszą czujność.
Ale licho nie śpi.
Bakterie też nie.
Zwłaszcza, gdy temperatura przekracza 30 stopni, skóra się poci, swędzi, dziecko się drapie, skórę porażenia, bakterie się mnożą, no i stan zapalny jak malowany.
Na czerwono oczywiście.
Intensyfikacja przeżyć i kompensacja doznań to nasza specjalność.

czwartek, lip 07

Google Translate

PolishEnglishGermanRussianSpanishFrenchItalian

Ostatnie artykuły

Broviak

Broviak

Czy to tęsknota za szpitalem, czy chęć zademonstrowania swojej siły i umiejętności manualnych, czy też wrodzona przekora i skłonność do łamania podstawowych zasad popchnęły Julusza do czynu o charterze autodestrukcyjnym? Dziecko wykazało się dużą siłą i sprytem...

Traktor

Traktor

Nasz szpital dysponuje własnym traktorem, który bywa udostępniany najwytrwalszym pacjentom. Julek uważa, że traktor jest potrzebny do wożenia jedzenia dla krówek. Natomiast Alinka..., że szpital używa traktora do (uwaga!) wywożenia martwych ciał.