Kto nie załapał się na program telewizyjny, może nadrobić w sieci. O proszę, oto link do materiału, który TVN przygotowało o Julku, o nas: https://uwaga.tvn.pl/…/julek-klimczuk-cierpi-na-klatwe…
A tymczasem Julo w poniedziałek wyszedł ze szpitala naprawiony, zdrów jak ryba.
We środę osłabł, zagorączkował, dzionek przespał.
W czwartek właściwie miał się już lepiej, ale zjadł przygotowane dla siostry kule mocy zawierające orzechy… O zgrozo! Najpierw krztuszenie (wszak Julek średnio radzi sobie z jedzeniem, które nie jest zupką lub jogurtem), potem alergiczna reakcja: wysypka, swędzenie, obrzęki. O mały włos a wylądowalibyśmy znowu w szpitalu.
Z Julem nie ma nudy!
W chorobie konieczną okolicznością terapeutyczną jest tulenie. Któreś z nas etatowo musi tulić. Nie ma rady. Na szczęście Ali chętnie pomaga w tej procedurze, a Julek zrozumiał niedawno, że siostra służy nie tylko do bicia.
PS Przepraszam za jakość zdjęcia. Niedawno Juliusz Wspaniały wrzucił mój telefon to toalety, aparat się popsuł 😕
Uwaga, dobro czyha
Panią Sylwię poznaliśmy minionego lata, choć tak naprawdę znamy się od dawna. Kiedy w 2021 TVN wyemitował materiał o Julku, odezwało się do nas sporo osób. Obcy ludzie przesyłali komentarze, słowa wsparcia albo zdziwienia i konsternacji. Onlinowo klepali po ramieniu,...



