Przedszkolak

Kogo widać na zdjęciu?
PRZEDSZKOLAKA!!!
1.09.2022 Julek wkroczył na ścieżkę edukacyjną. Póki co ścieżka jest amortyzowana, jest na niej niewielu uczestników, a pedagogów cechuje nadludzka uważność. Cieszymy się bardzo i jesteśmy dumni, że nasze dziecko, które ponad 1,5 roku spędziło w szpitalu jest gotowe na nową przygodę!
Jeszcze bardziej się cieszymy, że Specjalne Przedszkole Terapeutyczne TPD im. Sue Ryder jest gotowe na przygodę pt. Rany Julek! Przedszkolak taki jak Juliusz to prawdziwe wyzwanie: chłopiec obciążony licznymi diagnozami, orurkowany, niemówiący, a przy tym szybki jak błyskawica.
Na szczęście terapeuci w Helenowie to prawdziwe zuchy! Julek pozytywnie zaskoczył panią wychowawczynię, bo już 3 dnia zajęć brał aktywny udział w zajęciach grupowych w pozycji prawie-że-nie-biegającej.
Przedszkole spełnia wszystkie juliuszowe wymagania:
– wchodzi się przez automatycznie otwierane drzwi (jedno z głównych zainteresowań chłopaka, tuż obok ruchomych schodów, pociągów i koparek)
– na terenie ośrodka są rybki
– na terenie przedszkola myje się zęby
– na terenie przedszkola jest mama, z zestawem niezbędnych sprzętów i leków w razie „w”.
O postępach będziemy informować na bieżąco.

wtorek, wrz 13

Google Translate

PolishEnglishGermanRussianSpanishFrenchItalian

Ostatnie artykuły

4 lata

4 lata

Jubilat przeszczęśliwy Był lew, były świeczki na torcie, prezenty, sto lat po wielokroć, gości co niemiara. A na deser kroplóweczka.

Urodziny

Urodziny

Za tydzień wypadają Julusiowe urodziny numer 4. Z tego powodu staję się sentymentalna, wracam do tego, co było i dokopuję do zdjęcia zatytułowanego "First Kiss", które dokumentuje tytularny fakt. Zostało ono wykonane przez Babcię dokładnie w tej sali, w której (o...

Stop zabawa

Stop zabawa

W przedszkolu fajnie, w domu fajnie, a my znowu mówimy "Stop zabawa" i kładziemy się w szpitalu na kilka tygodni. Na szczęście Julek lubi szpital. My, dorośli - mniej. Perspektywa wymiany cewnika, który służył 2,5 roku, związane z nią 2 operacje i 2 tygodnie...