Przedszkolak

Kogo widać na zdjęciu?
PRZEDSZKOLAKA!!!
1.09.2022 Julek wkroczył na ścieżkę edukacyjną. Póki co ścieżka jest amortyzowana, jest na niej niewielu uczestników, a pedagogów cechuje nadludzka uważność. Cieszymy się bardzo i jesteśmy dumni, że nasze dziecko, które ponad 1,5 roku spędziło w szpitalu jest gotowe na nową przygodę!
Jeszcze bardziej się cieszymy, że Specjalne Przedszkole Terapeutyczne TPD im. Sue Ryder jest gotowe na przygodę pt. Rany Julek! Przedszkolak taki jak Juliusz to prawdziwe wyzwanie: chłopiec obciążony licznymi diagnozami, orurkowany, niemówiący, a przy tym szybki jak błyskawica.
Na szczęście terapeuci w Helenowie to prawdziwe zuchy! Julek pozytywnie zaskoczył panią wychowawczynię, bo już 3 dnia zajęć brał aktywny udział w zajęciach grupowych w pozycji prawie-że-nie-biegającej.
Przedszkole spełnia wszystkie juliuszowe wymagania:
– wchodzi się przez automatycznie otwierane drzwi (jedno z głównych zainteresowań chłopaka, tuż obok ruchomych schodów, pociągów i koparek)
– na terenie ośrodka są rybki
– na terenie przedszkola myje się zęby
– na terenie przedszkola jest mama, z zestawem niezbędnych sprzętów i leków w razie „w”.
O postępach będziemy informować na bieżąco.

Ostatnie artykuły

Saneczki

Saneczki

Preferuję jednak saneczki.

Słodziak

Słodziak

Kontrola onkologiczna. Podchodzimy do okienka, pani pyta: - Kto ty jesteś? Julek odpowiada Mówikiem: - Słodziak. *** Ferie. Alinka towarzyszy nam w przedszkolu i podczas wizyty kontrolnej w kolejnej poradni: - Wszędzie te niepełnosprawne dzieci. W przedszkolu, w...

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

Wielu chwil prawdziwej bliskości i zdrowia Kochani! Wesołych Świąt!