Premium
Niedawno miałam przyjemność porozmawiać z Dorota Borodaj (efekty tej rozmowy do poczytania już wkrótce). Dorota powiedziała, że Julkowe przewody od respiratora i pompy są jego przedłużeniem, że dzięki nim mamy więcej Julka (!).
Dziecko w wersji premium.
W wersji „rozszerzonej”.
Trudno mi się z nią nie zgodzić, bo choć to one umożliwiają Julkowi życie, to na co dzień częściej postrzegam je raczej jako źródło ograniczeń.
Na szczęście Julek takimi sprawami głowy sobie póki co nie zawraca. Nie da się jednak ukryć, że jego przedłużacze stanowią nie tylko o funkcjach życiowych, ale i o zainteresowaniach. Jak on uwielbia kable!!! Wszelkiego rodzaju. Atrakcją dnia była dziś wizyta w dziale elektroniki marketu budowlanego. Ależ była frajda!
Dział z przedłużaczami wpisujemy na listę stałych tras wycieczkowych.

wtorek, mar 16

Google Translate

PolishEnglishGermanRussianSpanishFrenchItalian

Ostatnie artykuły

4 lata

4 lata

Jubilat przeszczęśliwy Był lew, były świeczki na torcie, prezenty, sto lat po wielokroć, gości co niemiara. A na deser kroplóweczka.

Urodziny

Urodziny

Za tydzień wypadają Julusiowe urodziny numer 4. Z tego powodu staję się sentymentalna, wracam do tego, co było i dokopuję do zdjęcia zatytułowanego "First Kiss", które dokumentuje tytularny fakt. Zostało ono wykonane przez Babcię dokładnie w tej sali, w której (o...

Stop zabawa

Stop zabawa

W przedszkolu fajnie, w domu fajnie, a my znowu mówimy "Stop zabawa" i kładziemy się w szpitalu na kilka tygodni. Na szczęście Julek lubi szpital. My, dorośli - mniej. Perspektywa wymiany cewnika, który służył 2,5 roku, związane z nią 2 operacje i 2 tygodnie...