Na żywo
Panie i panowie z tv chyba nas polubili, bo dostaliśmy zaproszenia i to do programu na żywo.
Rany Julek jutro o 19.50 ponownie w TVN 🙂
A wcześniej, bo o 10.55 Tata, Ali i gitara również na żywo, w dopołudniowej zapowiedzi wieczornego programu wykonają Dobranockę.
Jeśli podoba się Wam nasza piosenka, wyczekujcie na niusy od Zdejmij Klątwę. Polska Fundacja CCHS, bo już w krótce Miłoszowo-Alikowa kołysanka w wersji studyjnej będzie dostępna dla każdego w ramach Ondinata. Songs for Ondine
Przypominam: zdejmujemy klątwę z dzieciaków z CCHS! Wszystkie wpływy ze sprzedaży muzyki przekazujemy na badania nad lekiem na klątwę Ondyny!
A jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezent świąteczny dla bliskich, polecamy Ondinatę
Do zobaczenia w tv!

środa, gru 15

Google Translate

PolishEnglishGermanRussianSpanishFrenchItalian

Ostatnie artykuły

Broviak

Broviak

Czy to tęsknota za szpitalem, czy chęć zademonstrowania swojej siły i umiejętności manualnych, czy też wrodzona przekora i skłonność do łamania podstawowych zasad popchnęły Julusza do czynu o charterze autodestrukcyjnym? Dziecko wykazało się dużą siłą i sprytem...

Traktor

Traktor

Nasz szpital dysponuje własnym traktorem, który bywa udostępniany najwytrwalszym pacjentom. Julek uważa, że traktor jest potrzebny do wożenia jedzenia dla krówek. Natomiast Alinka..., że szpital używa traktora do (uwaga!) wywożenia martwych ciał.