Na Kaszubach

Końcówkę wakacji spędziliśmy na Kaszubach dzięki empatii, zrozumieniu i wielkiemu sercu Przyjaciół, którzy podarowali nam ten czas.
Sowy w lesie, czaple na pastwisku, raki w jeziorze, pstrągi na ognisku, rower w trasie – wszystko na swoim miejscu. Tak powinny wygladać wakacje.
Ale licho nie śpi. Trzeciego dnia urlopu Juluś przeszedł poważny atak padaczki. Zużyliśmy cały arsenal leków. A że atak miał miejsce w niedzielę, by uzupełnić amunicję musieliśmy się udać aż do Gdańska.
Było groźnie.
Potem dwa dni wysokiej gorączki. I znowu wakacje zawisły na włosku. Na szczęście nie daliśmy się złamać i przetrwaliśmy kryzys w lesie. Było warto. Choćby po to, by potem wspominać jak Julek zasypiał przy ognisku.
Każdy wyjazd tego lata wykazał tendencje chorobotwórcze… I z tego jednego, jedynego powodu cieszę się, że lato już za nami.

Ostatnie artykuły

Saneczki

Saneczki

Preferuję jednak saneczki.

Słodziak

Słodziak

Kontrola onkologiczna. Podchodzimy do okienka, pani pyta: - Kto ty jesteś? Julek odpowiada Mówikiem: - Słodziak. *** Ferie. Alinka towarzyszy nam w przedszkolu i podczas wizyty kontrolnej w kolejnej poradni: - Wszędzie te niepełnosprawne dzieci. W przedszkolu, w...

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

Wielu chwil prawdziwej bliskości i zdrowia Kochani! Wesołych Świąt!