„Mini urlop”

W przeciwieństwie do całej reszty kraju nie umieramy z powodu upałów. Klinika Pediatrii i Żywienia oferuje niezwykle klimatyczne warunki pobytu. Serio. Staramy się obrócić Julkową hospitalizację w mini urlop. W końcu nie trzeba sprzątać mieszkania, chodzić do pracy, przedszkola… Dzis Ali wymyśliła zabawę, że jesteśmy na plaży. No i tak się od rana bawimy.
Antybiotyk postawił Julka na nogi. Chłopak ma się dobrze. Jest o wiele bardziej wydolny oddechowo niż w ostatnich tygodniach w domu. Żywienie pozajelitowe zredukowano do 18 godzin! Oznnacza to, że 6 h na dobę Julek nie jest podłączony do pompy żywieniowej. Jedna maszyna, jeden kabel mniej. Uff. 6 godzin to sporo czasu!!!
Wieczorami pryskamy się sprayem na komary i wychodzimy na spacer.
Operacji na razie nie będzie. Nie tym razem.

poniedziałek, cze 17

Google Translate

PolishEnglishGermanRussianSpanishFrenchItalian

Ostatnie artykuły

4 lata

4 lata

Jubilat przeszczęśliwy Był lew, były świeczki na torcie, prezenty, sto lat po wielokroć, gości co niemiara. A na deser kroplóweczka.

Urodziny

Urodziny

Za tydzień wypadają Julusiowe urodziny numer 4. Z tego powodu staję się sentymentalna, wracam do tego, co było i dokopuję do zdjęcia zatytułowanego "First Kiss", które dokumentuje tytularny fakt. Zostało ono wykonane przez Babcię dokładnie w tej sali, w której (o...

Stop zabawa

Stop zabawa

W przedszkolu fajnie, w domu fajnie, a my znowu mówimy "Stop zabawa" i kładziemy się w szpitalu na kilka tygodni. Na szczęście Julek lubi szpital. My, dorośli - mniej. Perspektywa wymiany cewnika, który służył 2,5 roku, związane z nią 2 operacje i 2 tygodnie...