Mikołaj
Jak się ma klątwę Ondyny, zespół jelita krótkiego, neuroblastomę, padaczkę oraz choruje na ospę to należy się Mikołaj w wersji Deluxe. A co!
A jeśli Was nie odwiedził, to polecamy się poprzez allegro, gdzie można zakupić Ondinata. Songs for Ondine w przepięknej wersji pełnej, dwupłytowej lub wersji uzupełniającej Friends for Ondine. Tę ostatnią polecamy szczególnie, bo choć nie tak bogata, to zawiera unikat, perełkę w skali międzygalaktycznej, utwór śpiewany przez Alinkę z tatą!
Możecie ją mieć na własnej półce do końca świata, a przy okazji wesprzeć badania nad lekiem na CCHS. Dzięki Ondinacie Julek może mieć o jedną chorobę mniej!!!
Polecam tego allegrowicza!!!

wtorek, gru 06

Google Translate

PolishEnglishGermanRussianSpanishFrenchItalian

Ostatnie artykuły

Sznurki

Sznurki

Konia z rzędem temu, kto potrafi zasznurować operacyjny kitel. Nam zostało z 10 wolnych sznurków

Mała operacja

Mała operacja

Plan na dziś: mała operacja. Poprawiamy przesunięty Broviaczek. Po tylu latach taki mały zabieg nie powinien robić na nas wrażenia. A jednak robi. Zdjęcie pt: Jak się nie ma co się lubi, to się buduje z tego, co się ma pod ręką.

Nowy Rok

Nowy Rok

Na Nowy Rok życzymy wszystkim dużo zdrowia, wiadomo. A oprócz tego radości z realizacji swoich pasji. Julek to ma pasję... obecnie na każdym kroku buduje wieże. Z klocków to trochę nuda. U nas wieże powstają ze WSZYSTKIEGO. [gallery columns="2" size="large"...