Mikołaj
Jak się ma klątwę Ondyny, zespół jelita krótkiego, neuroblastomę, padaczkę oraz choruje na ospę to należy się Mikołaj w wersji Deluxe. A co!
A jeśli Was nie odwiedził, to polecamy się poprzez allegro, gdzie można zakupić Ondinata. Songs for Ondine w przepięknej wersji pełnej, dwupłytowej lub wersji uzupełniającej Friends for Ondine. Tę ostatnią polecamy szczególnie, bo choć nie tak bogata, to zawiera unikat, perełkę w skali międzygalaktycznej, utwór śpiewany przez Alinkę z tatą!
Możecie ją mieć na własnej półce do końca świata, a przy okazji wesprzeć badania nad lekiem na CCHS. Dzięki Ondinacie Julek może mieć o jedną chorobę mniej!!!
Polecam tego allegrowicza!!!

Ostatnie artykuły

Wuef

Wuef

Gdyście chcieli wiedzieć, co wyjątkowo wyjątkowe dzieci robią w poniedziałki. Otóż mają wuef między innymi  

Awaria

Awaria

Wyjechać na weekend i nie przeżyć zawału serca. To byłaby dopiero nuda. Nie z Julkiem takie numery. Tym razem pękł nam ssak. Ssak to takie piekielnie głośne medyczne urządzenie do oczyszczania dróg oddechowych, niezbędne pacjentom z rurką tracheostomijną (bo rurka, w...

Długa lista

Długa lista

Julek rozdrapuje opatrunki. Tylko w tym roku przeszedł z tego powodu 5 zabiegów operacyjnych w pełnym znieczuleniu i 12 tygodni pomieszkiwał w szpitalu. Spędza nam to sen z powiek i jest przyczyną permanentnego stresu. Aby zminimalizować ryzyko drapania od jakiegoś...