Dziękujemy

O rozliczeniach podatkowych już dawno zapomnieliście, a tymczasem w październiku US-y przelewają na konto Julkowe te wszystkie procenty.
Ludzie!
Tyle procentów!!!!
DZIĘKUJEMY!!! Będziemy mogli zafundować Julkowi setki godzin rehabilitacji, kupić back up-owe sprzęty do oddychania,opłacić koszty związane z listopadową hospitalizacją a resztę skitrać na czas, gdy stymulator przepony będzie dla Małego kwestią osiągalną. A to wszystko dzięki Wam!
Buziaki!

piątek, paź 25

Google Translate

PolishEnglishGermanRussianSpanishFrenchItalian

Ostatnie artykuły

4 lata

4 lata

Jubilat przeszczęśliwy Był lew, były świeczki na torcie, prezenty, sto lat po wielokroć, gości co niemiara. A na deser kroplóweczka.

Urodziny

Urodziny

Za tydzień wypadają Julusiowe urodziny numer 4. Z tego powodu staję się sentymentalna, wracam do tego, co było i dokopuję do zdjęcia zatytułowanego "First Kiss", które dokumentuje tytularny fakt. Zostało ono wykonane przez Babcię dokładnie w tej sali, w której (o...

Stop zabawa

Stop zabawa

W przedszkolu fajnie, w domu fajnie, a my znowu mówimy "Stop zabawa" i kładziemy się w szpitalu na kilka tygodni. Na szczęście Julek lubi szpital. My, dorośli - mniej. Perspektywa wymiany cewnika, który służył 2,5 roku, związane z nią 2 operacje i 2 tygodnie...