Bałtyk

Na pierwszym zdjęciu Julek i Ali nad Bałtykiem.
Na drugim… Julek i Ali nad Bałtykiem.
Na trzecim Julek pozdrawia wszystkich, którzy od 355 dni trzymają za niego kciuki, czytają, pomagają, wspomagają…

A plaża przydarzyła nam się niejako po drodze. Bo wczoraj mieliśmy wizytę kontrolną w CZD. Niby to tylko poradnia, ale gdyby w badaniach wyszło coś nie tak, musielibyśmy oczywiście zostać na oddziale. Byliśmy więc spakowani na kilkudniowy wyjazd.

Tym razem jednak wszystko okazało się być w porządku! Wiecie… Warszawa rzadko ma dla nas dobre wiadomości.
Skoro tak, postanowiliśmy nie wracać do domu tylko skorzystać ze splotu korzystnych okoliczności.

Piątek był dla Julka wyjątkowo ciężkim dniem: pobudka o 4 rano (tym razem wymuszona), w sumie 700 km i ponad 8 h w trasie. Badania, badania, badania (a Julek ostatnio baaaaaaardzo nie lubi, gdy obce osoby przekraczają jego strefę komfortu). Po ciężkim dniu niespokojna noc w hotelu….
Ale za to dzisiaj morska bryza, zlota jesień, złota plaża…
No super po prostu.

sobota, paź 19

Google Translate

PolishEnglishGermanRussianSpanishFrenchItalian

Ostatnie artykuły

4 lata

4 lata

Jubilat przeszczęśliwy Był lew, były świeczki na torcie, prezenty, sto lat po wielokroć, gości co niemiara. A na deser kroplóweczka.

Urodziny

Urodziny

Za tydzień wypadają Julusiowe urodziny numer 4. Z tego powodu staję się sentymentalna, wracam do tego, co było i dokopuję do zdjęcia zatytułowanego "First Kiss", które dokumentuje tytularny fakt. Zostało ono wykonane przez Babcię dokładnie w tej sali, w której (o...

Stop zabawa

Stop zabawa

W przedszkolu fajnie, w domu fajnie, a my znowu mówimy "Stop zabawa" i kładziemy się w szpitalu na kilka tygodni. Na szczęście Julek lubi szpital. My, dorośli - mniej. Perspektywa wymiany cewnika, który służył 2,5 roku, związane z nią 2 operacje i 2 tygodnie...